Systemy fiskalne

Naszą ofertę stanowią urządzenia marki NOVITUS, która jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych. Novitus to gwarancja jakości i znak nowych standardów w zakresie zróżnicowania i kompleksowości oferty.

W zależności od sposobu prowadzenia działalności, konieczne jest rozważenie typu urządzenia fiskalnego, jaki najlepiej sprawdzi się w niej.

KASY FISKALNE

Kasy fiskalne są urządzeniami autonomicznymi, które do swojej pracy nie wymagają ani podłączenia do komputera, ani też systemu magazynowego. Praktycznie każda kasa może jednak z takim systemem magazynowym pracować.

DRUKARKI FISKALNE

Drukarki fiskalne są urządzeniami, które ściśle współpracują z systemem komputerowym. Ich praca jest zbliżona do zwykłej drukarki. Wszystkie informacje potrzebne do wydrukowania paragonu, drukarka fiskalna dostaje z systemu magazynowego. Praca autonomiczna nie jest możliwa.