O firmie

MOL-Systemy Komputerowe Marek Olszewski jest wiodącą firmą w regionie oferującą urządzenia fiskalne. Dwadzieścia lat doświadczenia, tysiące zadowolonych klientów, profesjonalna, szybka obsługa to nasze atuty.

Zaufało nam wielu!

 

SYSTEMY FISKALNE

Instalacja systemów fiskalnych jest podstawowym elementem naszej działalności. Wieloletnia współpraca z firmą NOVITUS (dawniej Optimus IC) podyktowana jest wysoką niezawodnością, innowacyjnością oraz jakością udokumentowaną godłami Teraz Polska oraz innymi wyróżnieniami urządzeń tej marki.
Drugą oferowaną przez nas marką są kasy ACLAS. Mimo niższej ceny, sprawdzają się szczególnie dobrze w branżach usługowych, gdzie nie wystawia się dużych ilości paragonów.

WYPOSAŻENIE SKLEPÓW

Dopełnieniem naszej oferty są urządzenia konieczne w każdym sklepie - szeroka oferta wag - od prostych, kalkulacyjnych po wagi etykietujące. Oferujemy także czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, sprawdzarki cen, metkownice. Na zamówienie sprowadzamy także krajalnice.
 

PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE

We współpracy z firmą PAYTEL oferujemy instalację terminali płatniczych. Dzięki nim możliwe jest rozliczanie zarówno płatności kartami płatniczymi, VISA, MAESTRO, MASTERCARD, ale także przyjmowanie płatności BLIK.
Z pomocą terminala możemy oferować klientom doładowania telefonów komórkowych, dzięki temu terminal będzie zarabiał na siebie z prowizji uzyskanych z doładowań.

OPROGRAMOWANIE

Oferta oprogramowania jest dostosowana zarówno do sklepów, jak i innych firm prowadzących działalność gospodarczą. Polecamy aplikacje firmy Insert z linii GT oraz NEXO. Znajdziesz to Subiekta, Rachmistrza, Rewizora a także Gratyfikanta.

Oferujemy także oprogramowanie do branży gastronomicznej oraz hotelowej.

Wszystkie te aplikacje serwisujemy oraz wdrażamy.

Potrzebujesz programu napisanego do Twoich szczególnych potrzeb? Jest to oczywiście możliwe! Zapraszamy do kontaktu!

 

STRONY WWW

Potrzebujesz wizytówki firmy w internecie? Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną i funkcjonalną witrynę, dzięki której klienci łatwiej dotrą do Twojej firmy.

Możemy także przygotować aplikacje internetowe, dzięki którym uniezależnisz się od lokalizacji i sprzętu na którym pracujesz.

KONTAKT

MOL-SYSTEMY KOMPUTEROWE

MAREK OLSZEWSKI

ul. Prusa 28A

42-300 Myszków

tel. 602615982; 343157344

Zapraszamy do kontaktu!