Programy komputerowe obsługi firm

W naszej ofercie znajdziesz gamę programów potrzebnych do prowadzenia firmy.

Systemy sprzedaży

Podstawową grupę stanowią systemy sprzedaży. Oferujemy produkty firmy Insert - Subiekt GT oraz Subiekt NEXO, w zakresie samego fakturowania MikroSubiekt czy Subiekt 123

Innym rozwiązaniem jest produkt firmy Insoft - program PC Market, szczególnie polecany do obsługi sklepów w których sprzedaż oparta jest głównie o kasy fiskalne.

Od lat rozwijamy także własny system Faktury v. 4.17, posiadający wiele unikalnych cech w stosunku do gotowych programów dostępnych na rynku.

 Systemy finansowo-księgowe

W tej gamie produktów oferujemy programy Insert - Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT oraz ich odpowiedniki z linii NEXO.

Gastronomia i hotelarstwo

System SOGA - profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych. W działalności gastronomicznej w pierwszej kolejności liczy się profesjonalizm w obsłudze klienta, a zatem sprawność w przyjmowaniu zamówień i wydawaniu posiłków. Na drugim miejscu jest rzetelność pracowników gastronomii, kelnerów, kucharzy, barmanów. System obsługi punktów gastronomicznych SOGA odpowiada na to zapotrzebowanie. Pozwala usprawnić pracę restauracji, kawiarni czy baru, a także wspiera kierownictwo lokalu w kontroli pracy podwładnych. Obok podstawowych funkcji, jak: obsługa rachunków, zarządzanie zamówieniami oraz wystawianie paragonów i faktur, system pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży i szczegółowe rozliczanie kelnerów. Cechą wyróżniającą SOGA jest niezwykle prosta obsługa systemu. Program jest przejrzysty i czytelny, dzięki czemu pracownicy w krótkim czasie potrafią go opanować. Dodatkowym modułem systemu SOGA jest moduł magazynowy, dzięki któremu możliwe jest szczegółowe rozliczanie stanów magazynowych, tworzenie receptur oraz ewidencja dokumentów dostaw. W codziennej pracy kwestie te są niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania lokalu

System SOHO - powstał we współpracy z osobami zajmującymi się branżą hotelarską. Jest programem niezwykle łatwym do opanowania, a jednocześnie bardzo sprawnym narzędziem do zarządzania hotelem. Jedną z jego zalet i wyróżnikiem jest łatwość instalacji i konfiguracji, która sprawia, że wielu hotelarzy decyduje się na jego samodzielną instalację. Bogactwo funkcji sprawia, że SOHO staje się często narzędziem zarządzania nie tylko hotelu, ale całego kompleksu. Kolejną zaletą tego programu jest bardzo atrakcyjna cena przy jednoczesnej wydajności porównywalnej z innymi systemami hotelarskimi. Wszystko to sprawia, że SOHO cieszy się bardzo dużą popularnością w branży hotelarskiej. SOSPA - nowoczesny system zarządzania SPA Oprogramowanie dla SPA, które coraz częściej występują w hotelach to narzędzie, które ułatwia prowadzenie i rozliczanie specyficznej pracy centrów SPA.